address пр. Чорновола, 16г,
Львів (ЖК «Avalon»)
Студія Men’s Hall – Запис на чоловічий манікюр Львів – Чоловічий педикюр Львів
phone +38 (073) 011 7171

Догляд за руками та ногами

Парафінотерапія рук

Це приємна і водночас ефективна процедура для сухої шкіри рук та ніг. Під впливом розігрітого парафіну створюється ефект сауни, який дозволяє швидко відновити живлення шкіри. Парафінотерапія зволожує, пом'якшує шкіру, робить її та нігті більш еластичними.

У вартість послуги входить нанесення парафінових «рукавичок» та масаж рук з живильним кремом. Якщо ваша шкіра тріскає, лущиться чи страждає від сухості, парафінотерапія — те, що вам потрібно!

Чоловічий манікюр

Це приємний та корисний догляд, результатом якого стануть доглянутість та охайність — цінні у суспільстві риси чоловічої зовнішності.

Пропонуємо гостям Men's Hall два види процедури:
зі звичайною чисткою, яка передбачає розмочування та використання класичних манікюрних інструментів — ножиць, пемзи, та пилочок.
комбінований манікюр — поєднання класичної чистки та апаратної техніки. Для очищення загрубілої шкіри використовуємо спеціальні шліфувальні насадки. Обробку нігтів здійснюємо вручну.

Класичний чоловічий манікюр не вимагає значних часових затрат, але дає неперевершений ефект!

Чоловічий педикюр

Така послуга — це турбота не лише про красу стоп, а й про їх гігієну та здоров'я. Процедура передбачає комплексний догляд за ногами: п'ятами, пальцями ніг та нігтями.

У Men's Hall ми подбаємо про те, щоб ваші стопи не страждали від врослих нігтів, мозолів чи загрубілої шкіри. Після короткої процедури ваші ноги виглядатимуть красиво та доглянуто.

При здійсненні педикюру та манікюру дотримуємося стерильних умов та підбираємо засоби для догляду індивідуально, залежно від особливостей нігтів та шкіри клієнта.

Вартість послуг

Парафінотерапія рук
150₴
Чистка рук (манікюр)
300₴
Чистка ніг (педикюр)
350₴
Комбо (манікюр + педикюр)
585₴