logo

пр. Чорновола, 16г

вул. Зелена, 151

banner

Академія Барберів

Програма курсу для барберів-початківців

Цей курс для тих, хто хоче стати професіоналом у сфері барберингу за короткий термін та почати заробляти від 25 000 грн вже в 1 місяць після курсу.

120

годин практики

40

стрижок

25

днів роботи

20

годин теорії

10

сучасних технік

100+

реальних студентів

img1img2img3img4img5img6
+48

Людей успішно завершивши курс

program

Переваги Курсу Барберів у Men's Hall

icon
Прогресивний Викладач

Досвід наших викладачів понад 10 років, вивчили більше, ніж 100 студентів. У професійному багажі десятки підвищень кваліфікацій у топ-майстрів світу. Виконали більше як 10000 стрижок.

icon
Професійний Курс

Авторська програма. Ви опануєте сучасні техніки та навчитесь їх комбінувати, а на основі цих умінь будете вміти стригти будь-яку стрижку, всього за 25 уроків.

icon
Визнана Репутація

Практичний та творчий підхід до навчання студентів. Ми зацікавлені у випуску талановитих та розумних майстрів, які будуть затребуваними спеціалістами та зможуть працювати одразу після нашого курсу.

icon
Правцевлаштування

Після проходження курсу ви отримаєте сертифікат та можливість працевлаштування в студії Men's Hall, або допомогу у працевлаштуванні в більшість барбершопів Львова.

icon
Ідеальна Локація

Навчання проходить у новій спеціалізованій академії барберів, за новою удосконаленою та сучасною програмою.

icon
Повний Комплекс Знань

Курс базується на актуальній теорії, демонстрації та практиці на живих моделях. Ви отримаєте професійні знання та практичні навички, опануєте сучасні техніки та навчитесь їх комбінувати, а на основі цих умінь ви зможете творити те, що хочете, змінювати стиль, та виконати будь-яку стрижку!

Етапи Навчання
на Нашому Курсі

Етап 1: Основи теорії

Чотири теоретичних уроки, що дадуть вам зрозуміти базові принципи створення стрижок.

Етап 2: Демонстрація

На уроках викладачі демонструватимуть вам те, чого ви навчаєтесь, і показуватимуть, як створювати різні види стрижок на моделях.

Етап 3: Практика

Практична частина, де ви відпрацюєте більше ніж 40 різноманітних стрижок, освоїте різні техніки, створите авторське портфоліо. Отримаєте практичні поради щодо психології роботи з клієнтами.

stages

Викладачі Курсу

У нашій академії "Men's Hall" ми великі прихильники практики. Наші викладачі - це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в сфері барберингу.

master

Тарас Кобзар

Ветеран барберингу, що поєднує класику із сучасними трендами.

Ми використовуєм індивідуальний підхід до кожного студента, щоб навчати найсучаснішим технікам, а також допомагають вам розвинути вашу власну унікальну стилістику.

master

Анастасія Мурадян

Майстер, який вирізняється новаторським підходом до модних технік стрижки.